banner isbank

TSF 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI ONLINE SATRANÇ TURNUVASI

19 Mays_Poster_-_Dkey
Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı olarak Saat:15:00’de başlayacaktır.

Turnuvaya Katılım İşlemleri:

Chess.com platformundan kullanıcı adını oluşturan sporcularımız  TURNUVA KAYIT linkinden turnuvaya çevrim içi kayıtlarını yapabilirler. 

Çevrimiçi kayıt esnasında chess.com kullanıcı adlarının doğru bir şekilde yazılması zorunludur.

Kayıt Listesinde kullanıcı adınız onay sürecinden sonra görünecektir.

17 – 18 Mayıs tarihlerinde chess.com hesabınıza girip bildirimlerinizde yer alan gelen ilinize ait 19 Mayıs Turnuvası davetini kabul ederek kayıt işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

Sporcularımıza 19 Mayıs Turnuvasında yarışacakları ilin chess.com kulüp daveti gönderilimiştir. Sporcularımızın chess.com hesaplarında mesaj kutusuna girerek bu daveti kabul etmeleri gerekmektedir. Örnek davet ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.
IMG-20200517-WA0002
chess.com'dan onay mesajı gelen sporcularımız, chess.com hesaplarınızdaki mesaj kutusuna gelen kulüp davetini kabul ediniz.

Turnuvadan 1 saat önce (19 Mayıs Saat:14:00) TURNUVA LİNKİ turnuva sayfasına gelerek ‘’turnuvaya katıl’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

ÖDÜLLER: Turnuvada ilk üç dereceyi elde eden sporcularla, en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya, 20 Yaş ve Altında; en iyi dereceyi elde eden üç sporcuya, en iyi dereceyi elde eden kadın sporcuya Madalya verilecektir.

NOT: İlimizde yapılacak olan online turnuvalarda sporcularımızı tanımak için chess.com da yeni üyelik alacak olan sporcularımız oluşturacağınız kullanıcı adınız (Nickname) isminiz doğum tarihiniz varsa kulübünüz örnek ugur1988mrkzefendi, kulüp sporcusu değilseniz Denizli örnek ugur1988denizli olarak oluşturmanızı rica ederiz.

İletişim: Ayşegül AKDENİZ 0530 770 65 20

TURNUVA YÖNERGESİ 
  

TURNUVA KAYIT

TURNUVA LİNKİ

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU

chess.com'daki yapılacak olan tüm online turnuvalarda sporcuların dikkat etmesi gerekenler TIKLAYINIZ

81 ilde eş zamanlı düzenleyeceğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’na katılan sporcularımıza Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sosyal Etkinlik Formu verilebilecektir.

FİNAL SIRALAMASI

DERECEYE GİRENLER

Derecece giren sporcularımızın İl Hakemlerimizden Uğur DURAN'la (0555 727 30 34) iletişime geçmeleri rica olunur.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu