banner isbank

#EVDEKAL

satran alyoruz

‘’SATRANÇ ÇALIŞIYORUZ’’ 

Her hafta Salı ve Perşembe günleri Saat 15:00’de http://satranc.tsf.org.tr/ adresi üzerinden FM Yasin Emrah YAĞIZ, çeşitli konu anlatımları ve etkinlikler ile 7 – 8 Yaş Grubu sporcularımız ile canlı yayında buluşuyor. Yaklaşık 2 saat süren etkinliklerin günlük konu başlıklarına ve daha önce yayınlanmış bölümlerine de bu adres üzerinden ulaşılabilir.
TSF ‘’EvdeKal’’ 15 Yaş ve Altı Online Satranç Turnuvası’’ http://u15online.tsf.org.tr/

Federasyonumuz tarafından 15 Yaş ve Altı Sporcularımızın katılım sağlayabileceği online turnuvalarımız başlamıştır. 02 Nisan tarihinde ilk kategorisi (u15) düzenlenen turnuvanın,

U12 Kategorisi 04 Nisan Cumartesi günü Saat:17:00’da,

U10 Kategorisi ise 06 Nisan Pazartesi günü Saat:17:00’da,

Playchess platformu üzerinden düzenlenecektir.

15 Yaş Altı Online turnuvalarımız bu süreçte farklı format ve kontenjanlar ile devam edecek ve ilerleyen günlerde yeni turnuvalarımız ilan edilecektir.


‘’RED BULL ChessMasters Online Satranç Turnuvası’’ http://rbchessmasters.tsf.org.tr/

Federasyonumuz ve Red Bull iş birliği ile düzenlenecek olan 16 Yaş ve Üstü Sporcularımızın katılımına açık Red Bull ChessMasters Online Satranç Turnuvaları başlıyor.

Bahsi geçen turnuvalar, 9 Nisan - 10 Mayıs 2020 tarihleri arası Premium Chess sunucuları üzerinde yapılacaktır.

Red Bull ChesMasters Online Satranç Turnuvaları, 4 hafta boyunca, 8 Eleme Grubu Turnuvasının ardından ve Genel ve Kadınlar Kategorilerinde iki ayrı final olacak şekilde düzenlenecektir.

Her eleme grubu için 600 kişilik kontenjan ayrılmıştır.

Turnuvaya başvurularda gerçek TC Kimlik numaraları ve ad-soyadı bilgileri ile kayıt olacaktır. Turnuvada herkes kendi gerçek adı ve soyadı ile turnuva moderatörleri tarafından oluşturulan kullanıcı adıyla ve Premium Chess programını indirmek suretiyle turnuvada oynayabilecektir.

Sporcular birden fazla eleme grubu müsabakalarına kayıt yaptırabilecek fakat bir eleme grubunda final hakkını kazanan sporcular diğer eleme gruplarında oynayamayacaklardır.

Turnuvaya katılım ve bu süreçteki üyelikler ücretsizdir.

Her eleme grubunun final sıralamasında en iyi 4 dereceyi elde eden erkek ve en iyi 4 dereceyi elde eden kadın sporcular final müsabakalarına katılım hakkı elde edeceklerdir.

Finallere katılma hakkı kazanan ancak final turnuvasına katılamayacağını bildiren sporcuların yerine sıradaki oyuncu davet edilecektir.

Final grubu kontenjanının tamamlanmaması halinde TSF sporcu daveti yapmaya yetkilidir.

Her eleme grubunda ilk dört dereceyi elde eden erkek ve kadın sporculara ve aşağıdaki sıralamada bitirenlere toplamda, 10.600 ₺ değerinde TSF Market Hediye Çeki verilecektir.

İki farklı final yapacak olan Red Bull Chess Masters 9 Mayıs’ta Kadınlar finali ve 10 Mayıs’ta ise Genel Kategori finali ile tamamlanacak.

Final Yarışmalarında ise toplamda, 13.500 ₺ nakdi ödül dağıtılacaktır.

Turnuva Kayıt ve diğer detaylar için; http://rbchessmasters.tsf.org.tr/19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu