banner isbank

ÇOCUK LİGİ VE YILDIZLAR LİGİ

ÖNEMLİ DUYRU: ÇOCUK LİGİNDE OYNAYAN TAKINLARIN SORUMLULARININ DİKKATİNE!
ÇOCUK LİGİNİN ANA LİSTELERİNİN FEDERASYONDAKİ KAYIT SİSTEMİNE AKTARILMASI GEREKMEKTEDİR.ANCAK BİRÇOK TAKIMIN LİSTELERİNDE YER ALAN SPORCULARIN SİSTEMDE LİSANSLARININ OLMADIĞI VEYA VİZESİZ OLDUĞU GÖRÜNMEKTEDİR.BÜTÜN TAKIM SORUMLULARININ LİSTELERİNDEKİ SPORCULARIN LİSANS/VİZE DURMULARINI LİSANS SİSTEMİNDEN KONTROL EDEREK SORUNLU OLANLARIN DÜZELTİLEBİLMESİ İÇİN İL TEMSİLCİLİĞİ İLE İLETİŞİME GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.
 AYRICA ÇOCUK LİGİNDE YER ALAN MAVİ BULUTLAR VE SEVİL KAYNAK İLKÖĞRETİM OKULU YÖNETİCİ BİLGİLERİ,MAİL ADRESLERİ VE TELEFON BİLGİLERİ EKSİKTİR. BU TAKIMLARIN SORUMLULARININ EKSİK BİLGİLERİNİ TAMAMLAMALARI RİCA OLUNUR.

         ÇOCUK LİGİ İLE İLGİLİ İLETİŞİM TELEFONU 0 530 770 65 20*****ÇOCUK LİGİ VE YILDIZLAR LİGİNE TAKIM İSMİ BİLDİREN OKUL VE KULÜPLERİN TAKIMLARININ ONAYLI ELO-UKD SIRALI TAKIM LİSTELERİNİ(AŞAĞIDAKİ LİNKTEBULUNAN KULÜP BAŞVURU FORMU) 1 ARALIK 2011 GÜNÜ SAAT 17:00 A KADAR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE VE SANAL ORTAMDA DENİZLİ SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ'NİN   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. MAİL ADRESİNE BİLDİRMELERİ  GEREKMEKTEDİR.BELİRTİLEN ZAMANDA İLETİLMEYEN TAKIMLARIN BAŞVURULARI GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.GEREKEN HASSASİYETİN GÖSTERİLMESİ RİCA OLUNUR.******

kulup_basvuru_formu.xls

ÇOCUK LİGİ VE YILDIZLAR LİGİ'NE KATILMAK İSTEYEN TAKIMLARIN YAZILI OLARAK BAŞVURULARINI 22-24 KASIM 2011 TARİHLERİ ARASINDA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE  YAPMIŞ , TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU HESABINA 20TL KATILIM ÜCRETİNİ YATIRMALRI GEREKMEKTEDİR.(ŞUBE KODU:4200 HESAP NO:5930838


   BU İŞLEMLER TAMAMLANMADAN BAŞVURULAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.
ÇOCUK LİGİ VE YILDIZLAR LİGİ'NE KATILMAK İSTEYEN TAKIMLARIN BAŞVURULARINI İLGİLİ YÖNERGEYE GÖRE EN SON 24 KASIM 2011 SAAT 17:00 A KADAR İL TEMSİLCİLİĞİNİN MAİL ADRESİNE ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.DAHA SONRA YAPILACAK BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.
çocuk ligi yönergesi için tk_cocukligi_yon_2012.doc
yıldızlar ligi yönergesi içintk_yildizlarligi_yon_2012.doc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Günün Sorusu